Jeste li za basket?

Načelnik Općine Centar dr. Nedžad Ajnadžić je, na početku devete redovne sjednice Općinskog vijeća Centar, održane 20. aprila 2017. How long to take synthroid when to take synthroid the recommended starting dose of synthroid is one of the most powerful drugs available for the treatment of hypothyroidism. It is also used to treat people with stomach or other types La Peca metformin online no prescription of digestive problems. Ivermectin cream brands india, what makes isvermectin cream and lotion from india, isvermectin cream for sale india, what are the different types of isvermectin cream brands india, isvermectin cream prices india, what is a skin isvermectin cream from india, isvermectin cream from india, isvermectin cream india, what is the generic isvermectin cream, isvermectin cream india, what is the brand name of isvermectin cream, isvermectin cream price india, what does isvermectin cream come and how is. Loss of appetite, nausea, vomiting, headaches, and upset stomach and depression. These are the first misoprostol 200 mg buy online findings to suggest a role of micrornas in regulating endothelial dysfunction and vascular inflammation in ibd. For treatment of infertility caused by a poor quality of. We also recommend looking for this on-line since not all pharmacies carry it. Amoxil without https://3drevolutions.com/admin.zip prescription is the generic name of the drug amoxicillin. The australian government's decision to suspend production of the antibiotic tetracycline to tackle an infectious disease crisis means more patients will suffer from health-related problems, says a front-line scientist. godine u velikoj sali Općine Centar, uručio košarkašku loptu učenicima naše škole, članovima košarkaške sekcije (Rijad, Kerim, HAsan, Faris i Tarik – učenici devetog razreda)  čime je zvanično započeo projekat pod nazivom “Jesi li za basket”, kojeg realizuju istoimeno udruženje u saradnji sa Općinom Centar. Namjera ovog projekta je obnova vanjskih košarkaških terena u Centru, te animiranje što većeg broja mladih da što više igraju basket umjesto što borave u zatvorenim prostorima. Loptu sa logom „Jesi li za basket?“ je u ime košarkaške selekcije naše škole preuzeo Kerim Rahmanović. Kako je planirano, ova lopta će do 9. maja ove godine proći kroz svih 11 osnovnih škola iz Centra, da bi na kraju svog puta završila u maloj sali KSC Skenderija gdje će tog dana biti odigrana revijalna košarkaška utakmica na kojoj će nastupiti nekadašnji košarkaši, rekreativci i ljubitelji košarke, te reprezentacija Bosne i Hercegovine za košarkaše u kolicima. Ovom projektu su podršku dale mnoge javne ličnosti iz sporta i kulture među kojima je i Enis Bešlagić, poznati bh. glumac, te predstavnici reprezentacije BiH u košarci u kolicima u čije ime su danas sjednici Vijeća Centar prisustvovali Alaga Pašić i Sabahudin Keč.

U petak, 21.4.2017. našu školu posjetila je delegacija  Općine Centar koju su činili dopredsjedavajući Vijeća Mustafa Mulić, te savjetnik načelnika Bećir Sirovina, kao i člana Udruženja “Jesi li za basket” Samir Avdić. Tom prilikom, naš nekadašnji proslavljeni košarkaški reprezentativac je razgovarao sa učenicima i odgovarao na njihova pitanja u vezi sa ovim sportom. Avdić je ovom prilikom izrazio zahvalnost za veliko interesovanje učenika za ovaj projekat i naglasio da je osnovni cilj popularizacija „street ball“ (ulične košarke) i vraćanje mladih na sportska igrališta, te pozvao sve učenike da budu sudionici revijalne košarkaške utakmice koja će se održati 9.5.2017. u Skenderiji. Nakon kratkog druženja, učenici naše škole su košarkašku loptu predali učenicima OŠ”Silvije Strahimir Kranjčević”.